IIHF pasaulio ledo ritulio čempionate galima patiems išbandyti rankos taiklumą

Šią savaitę Kauną užvaldė ne tik žaliai baltų “Žalgirio” fanų, stebinčių kovas Eurolygoje, tačiau ir ledo ritulio karštinė. „Žalgirio“ areną draugiškai dalinasi krepšinis ir ledo ritulys, o žiūrovai plūsta palaikyti mylimos Kauno krepšinio komandos ir Lietuvos ledo ritulio rinktinės, žaidžiančios IIHF pasaulio čempionate (I divizionas, B grupė). Kol kas lietuvaičiai žengia be pralaimėjimų ir drąsiai žengia auksinio tikslo link.

IIHF pasaulio ledo ritulio čempionato kovas „Žalgirio“ arenoje atvykę stebėti aistruoliai gali ir patys išbandyti rankos taiklumą mušant ritulį į vartus ar susikauti stalo ledo ritulio žaidime Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ stende, įsikūrusiame prie pagrindinio įėjimo į I ir II aukštus. Mokyklos treneriai su džiaugsmu pasakoja susidomėjusiems apie ledo ritulio sporto šaką ir atskleidžia jos subtilybes, o iki 10 m. amžiaus vaikus kviečia išbandyti ledo ritulį ant ledo nemokamoje pažintinėje treniruotėje, kuri vyks gegužės 26 d. Kauno ledo arenoje!

Nepraleiskite progos aplankyti “Baltų ainiai“ stendą Žalgirio arenoje čempionato metu, išbandyti žaidimus ir užsiregistruoti į nemokamą pažintinę treniruotę ant ledo!