Varžybose kaip šventėje

Varžybose kaip šventėje

Savaitgalį Mokyklos ledo arenoje vyko atviros dailiojo čiuožimo varžybos „Pavasarinė taurė 2019“. Dvi dienas buvo galima stebėti sportininkų pasirodymus amžiaus grupėse nuo vaikų iki jaunimo. Mokyklos jaunieji čiuožėjai turėjo galimybę varžytis ne tik su Elektrėnų, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių sportininkais, tačiau ir su svečiais iš Latvijos ir Baltarusijos.

Mokyklos sportininkai iškovojo 9 aukso, 5 sidabro ir 5 bronzos medalius. Geriausiai sekėsi mažiesiems varžybų dalyviams, atlikusiems laisvąsias programas vaikų (Pre-Chicks) ir jaunučių (Chicks) amžiaus grupėse, kur mokyklos auklėtiniai išsidalino net 11 visų trijų prabų medalių. Jaunučių (Cubs B) amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Mantė Volkavičiūtė (tren. A.Rybalko), jaunių (Springs B) grupėje nenugalima buvo Marija Grinkevičiūtė (tren. E.Kliučakienė), o jaunių (Intermediate Novice) grupėje – Gabrielė Norvaišaitė (tren. D.Kozlov).

Patys mažiausi varžybų dalyviai varžėsi atlikdami iš anksto numatytus čiuožimo elementus eilės tvarka. Kaip įvardino mažųjų sportininkų tėveliai – jiems tai daugiau šventė nei varžybos, kur gali parodyti, ko išmoko per sezoną ir dar būti už tai įvertinti kvalifikuotų taprtautinės kategorijos teisėjų.