Tarptautininio ledo ritulio turo rezultatai

Tarptautininio ledo ritulio turo rezultatai

Praėjusį savaitgalį mokyklos U-16 komanda vyko į Novoiavorivsko miestą, Ukrainoje, sužaisti antrąjį turą tarptautiniame ledo ritulio turnyre.

„Baltų ainiai“ ledo ritulininkai „Eagles“ diviziono mėlynojoje grupėje varžosi su 6 komandomis iš Ukrainos, Rumunijos, Lenkijos, Vengrijos, Slovakijos ir Bulgarijos. Antrajame ture mokyklos komanda, vadovaujama trenerio Beno Jakšio, iškovojo 5 pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą. Rumunų „Kiralypingvinek“ komanda įveikta 4:2, vengrų „DVTK Jegesmedvek Miskolc“ – 2:1, bulgarų „SK CSKA Sofia“ – 3:1, lenkų „MMKS Podhale Nowy Targ“ – 6:0, o slovakai „MŠKM Trebišov“ įveikti po baudinių serijos rezultatu 2:1. Sunkioje kovoje teko pripažinti turo šeimininkų Ukrainos  „HK Halycke Levy Novojavorivsk“ komandos pranašumą 4:5.

Mokyklos komanda po pirmojo turo žengusi trečioje vietoje iš Ukrainos grįžo pakilusi laipteliu aukščiau – į antrąją vietą (26 tšk.) ir toliau pretenduoja patekti tarp 7 stipriausių komandų bei kovoti dėl lygos aukščiausių apdovanojimų. O komandos vartininkas Vilius Ramanauskas pirmauja lygoje pagal atremtų metimų skaičių ir sužaisto laiko statistiką.