Tarptautiniame moterų ledo ritulio turnyre lietuvaitės iškovojo sidabrą

Savaitgalį mokyklos sporto bazėje praūžė tarptautinis moterų ledo ritulio turnyras „Hockey Lietuva Lady Cup 2018“, kuriame dalyvavo 5 komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.

Lietuvoje toks turnyras organizuotas jau antrąjį kartą. Šįkart prie kauniečiams jau pažįstamų Latvijos ekipų „L&L” ir „Laima Juniors“ prisijungė jaunosios lenkės „Kojotki“, o Lietuvą atstovavo net dvi komandos: „Hockey Girls“ bei „Hockey Stars“.

Turnyras vyko vieno rato sistema, o pirmąsias ketverias vietas turnyrinėje lentelėje užėmusios komandos finaluose kovojo dėl medalių.

Finale susitiko lenkės „Kojotki“ ir dar nei vieno pralaimėjimo iki tol turnyre nepatyrusios lietuvės „Hockey Girls“. Po atkaklios kovos pergalę šventė turnyro naujokės iš Lenkijos, kurios ir pasidabino aukso medaliais. Lietuvėms „Hockey Girls“ atiteko sidabro medaliai.

Rungtynėse dėl bronzos medalių kovojo dvi Latvijos komandos, o bronzos medaliais pasidabino „L&L” merginos.

Lietuvė Emilija Simonsen („Hockey Girls“) pripažinta geriausia viso turnyro vartininke.

Geriausia turnyro žaidėja „Hockey Girls“ komandoje pripažinta gynėja Rugilė Paražinskaitė. „Hockey Stars“ ekipoje geriausios žaidėjos apdovanojimą gavo vartininkė Jevgenija Sokolova.