Savaitgalį Elektrėnuose paaiškėjo Lietuvos dailiojo čuožimo čempionai

Savaitgalį Elektrėnuose paaiškėjo Lietuvos dailiojo čuožimo čempionai

Gruodžio 1-2 d. Elektrėnų savivaldybės Ledo rūmuose vykęs atviras Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatas ir pirmenybės sulaukė beveik 100 dalyvių ne tik iš Lietuvos, tačiau ir Latvijos, Baltarusijos ir Prancūzijos.

Didžiausia intriga vyko merginų suaugusiųjų amžiaus grupėje, kur turėjo paaiškėti ne tik čempionė, tačiau ir Lietuvos atstovė Europos čempionate. Po puikiai atliktos laisvosios programos sekmadienį ant aukščiausiojo pakylos laiptelio žengė Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinė Paulina Ramanauskaitė (tren. D.Kozlov), o sidabro medalis atiteko 2018 metų Europos čempionato finalininkei taip pat „Baltų ainiai“ auklėtiniai Elžbietai Kropai (tren. D.Kozlov). Bronzą iškovojo praėjusių metų Lietuvos čempionė Greta Morkytė.

Merginų jaunimo amžiaus kategorijoje pakyla buvo skirta tik „Baltų ainiai“ sportininkėms. Pirmąją vietą iškovojo Selina Kaneda, antrąją – Dominyka Molevičiūtė, trečiają – Eva Jenifer Cater. Visų trijų prizininkių treneris D.Kozlov.

https://www.youtube.com/watch?v=O5rORG94fiA

Jaunių (Advanced Novice) čempione tapo Jogailė Aglinskytė (tren. D.Kozlov). Jaunių (Intermediate Novice) vicečempione tapo Elzė Mackevičiūtė (tren. I.Paulaitienė), o bronza atiteko Lukrecijai Eidukevičiūtei (tren. L.Vitkauskienė). Jaunių (Basic Novice) grupėje aukso medaliu pasipuošė Meda Variakojytė (tren. I.Paulaitienė), o berniukų tarpe triumfavo Nojus Majauskas (tren. E.Kliučakienė).

Jaunučių (Cubs A) amžiaus grupėje užtikrintai nugalėjo neįtikėtinu tempu tobulėjanti Agnė Ivanovaitė (tren. L.Vitkauskienė), o berniukų grupėje už pirmąją vietą apdovanotas Dominykas Chramčenko (tren. E.Kliučakienė).

Jaunučių (Chicks A) berniukų grupėje ant aukščiausio pakylos laiptelio žengė Mantas Gryba (tren. I.Paulaitienė).