Jaunieji ambasadoriai Rygoje plevėsavo Kauno vėliava

Praeitą savaitę Rygoje vyko tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „Volvo Open Cup 40th“, kuriose dalyvavo gausus būrys mokyklos sportininkų. Čiuožėjai jautė šiek tiek didesnį jaudulį, atstovaudami ne tik mokyklą, bet ir reprezentuodami Kauno miestą tarptautiniame lygmenyje dalyvaujant „Jaunųjų Kauno ambasadorių programoje“.

Šio projekto tikslas yra skatinti Kauno miesto bendrojo ugdymo ir sporto mokyklų tarptautinį bendradarbiavimą su kitomis institucijomis užsienio miestuose ar apskrityse, susigiminiavusiuose su Kauno miestu ir suteikti kuo didesnes galimybes moksleiviams ir jauniesiems sportininkams tobulėti.

Pirmoji Kauno miesto vėliavą aukštyn kėlė vienuolikmetė Loretos Vitkauskienės auklėtinė Agnė Ivanovaitė jaunių Advanced Novice mergaičių grupėje iškovojusi sidabro medalį. A.Ivanovaitė laisvojoje programoje buvo pirma, ir nors bendras balų skaičius smuktelėjo ją laipteliu žemiau, tačiau sau už nugaros čiuožėja paliko 22 varžoves iš 8 šalių.

Dar du sidabro medalius iškovojo Miglė Kondratė (tren. Aida Rybalko) jaunučių Chicks A grupėje ir Meida Jonynaitė (tren. L.Vitkauskienė) Beginners mergaičių grupėje. O Indrės Paulaitienės auklėtinė Agata Matonė pasidabino bronzos medaliu Pre-Chicks A grupėje.

Mokyklos čiuožėjai gerino asmeninius rezultatus, penki iš jų pateko į geriausiųjų penketukus, dar šeši – į dešimtukus.

Kauno miesto partneryje – Rygoje – įsikūręs sporto klubas „Kristal Ice“ kasmet organizuoja Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorines varžybas „Volvo Cup“ bei vasaros stovyklas. Džiugu, kad šis tarptautinių mainų projektas suteikia galimybę didesniam mokyklos sportininkų skaičiui, įtraukiant sportininkus iš daugiavaikių šeimų, dalyvauti tarptautinėse varžybose semiantis patirties iš aukšto lygio sportininkų bei trenerių. Smagu ir tai, kad draugystė su „Kristal Ice“ klubu nenutrūksta ir po varžybų – šio klubo čiuožėjai mielai dalyvauja ir mokykloje organizuojamose dailiojo čiuožimo varžybose.