Iš Tartu su taure ir geriausiųjų žaidėjų prizais

Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ ledo ritulio U-12 komandos sportininkai iš savaitgalį Estijoje vykusio ledo ritulio turnyro parvežė pačią geriausią kalėdinę dovaną – pirmosios vietos taurę ir puikias emocijas. Gruodžio 15-18 d. Tartu mieste vykusiame turnyre dėl taurės varžėsi keturios komandos, tačiau virš galvos ją kėlė jaunieji Kauno miesto ambasadoriai. Tai buvo jau trečioji Kauno miesto savivaldybės inicijuoto Kauno miesto moksleivių tarptautinių mainų skatinimo projekto „Jaunieji Kauno ambasadoriai“ išvyka. Kauno miesto savivaldybė finansavo sportininkų kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Trenerių Ramunės Maleckienės ir Luko Jakšio auklėtiniai įveikė dvi Estijos komandas ir tik po atkaklios kovos, kuriai prireikė pratęsimo, nusileido bronzos medalio laimėtojų komandai. Kaip patys sportininkai teigė, tai buvo sunkiausia kova, pareikalavusi daugiausiai jėgų antrą turnyro dieną, kuomet pasijautė nuovargis po ilgos kelionės.

Trys Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtiniai buvo įvertinti ir apdovanoti specialiais prizais. Geriauiojo pirmųjų rungtynių žaidėjo statulėlę gavo Titas Dapkūnas, antrosiose geriausiai pasirodė Vakaris Adamavičius, o trečiosiose – Jokūbas Sunklodas.

U-12 komandos sportininkai turnyro rungtynių ir pasiruošimo joms procese rado laiko ir apsilankyti mokslo ekspozicijoje, susipažinti su Tartu miestu bei susigrumti prie biliardo stalo.

Kauno žiemos sporto mokyklos “Baltų ainiai” administracija džiaugiasi, kad šio tarptautinių mainų skatinimo projekto suteiktomis galimybėmis galėjo pasinaudoti jau trečioji mokyklos sportininkų delegacija. Kuo didesnis rungtynių skaičius aukštesnio rango ledo ritulio lygoje yra ypač svarbus jauniesiems mokyklos ledo ritulininkams siekiant jų tobulėjimo.