Stiprūs rezultatai stipriose „Volvo Open Cup 37th“ varžybose Rygoje

Sekmadienį baigėsi beveik savaitę Rygoje trukusios tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „Volvo Open Cup 37th“, pritraukusios beveik 600 sportininkų nuo vaikų iki suaugusiųjų amžiaus grupių iš viso pasaulio.

Vieninteliai Lietuvos atstovai šokių ant ledo rungtyje Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius surinkę 153,78 taško užėmė 5-ąją vietą, aplenkę 9-ias poras iš Vengrijos, Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, Izraelio ir Estijos.

Neįtikėtinai gausioje Junior (nuo 13 iki 19 m. amžiaus) merginų grupėje daugkartinė Lietuvos jaunių čempionė 13-metė Selina Kaneda (tren. D.Kozlov) užėmė 9-ąją vietą, surinkusi 112,81 taško ir aplenkusi net 33 varžoves. Iš viso šioje grupėje varžėsi 42 sportininkės. Kita mokyklos auklėtinė Lietuvos jaunimo vicečempionė16-metė Dominyka Molevičiūtė (tren. D.Kozlov, L.Vanagienė) užėmė 24-ąją vietą.

Labai nudžiugino Basic Novice (iki 13 m. amžiaus) grupėje auksą iškovojusi Meda Variakojytė (tren. I.Paulaitienė), puikiai atlikusi programą ir užtikrintai aplenkusi net 20 varžovių iš 8 šalių.

Taip pat gausioje Cubs A (gim. 2008-2009 m.) mergaičių grupėje Agnė Ivanovaitė (tren. L.Vitkauskienė) nusileido tik varžovei iš Latvijos, tačiau surinkusi 38,23 taško iškovojo sidabro medalį aplenkusi 32 varžoves. Kitos mokyklos sprtininkės šioje grupėje Gabija Pociūtė (tren. L.Vitkauskienė), Ieva Grybaitė (I.Paulaitienė) ir Aleksandra Kostiučenko (tren. D.Rybalko-Zapolskė) užėmė atitinkamai 15-ąją, 20-ąją ir 23-iąją vietas.

Visi mokyklos čiuožėjai berniukai iš varžybų Rygoje parsivežė sidabro medalius. Basic Novice grupėje Nojus Majauskas (tren. E.Kliučakienė) varžėsi su 8 sportininkais iš Latvijos, Baltarusijos, Prancūzijos, Izraelio ir Jungtinių Arabų Emyratų. Cubs A grupėje Dominykas Chramčenko (tren. E.Kliučakienė) įsitvirtino 2-oje pozicijoje tarp 5 sportininkų, o Mantas Gryba (tren. I.Paulaitienė) sidabrą iškovojo Chicks A (gim. 2010-2011 m.) grupėje.

Advanced Novice (nuo 10 iki 15 m. amžiaus) mergaičių grupėje Taira Šeržentaitė (tren. I.Paulaitienė) tarp 46 dalyvių užėmė 33-iąją vietą. Intermediate Novice (iki 15 m. amžiaus) grupėje tarp 17-os dalyvių Augustė Norbutaitė (tren. E.Kliučakienė) iškovojo 10-ąją vietą, o Elzė Mackevičiūtė (tren. I.Paulaitienė) – 13-ąją.

Dar du medaliai iškovoti Beginners (gim. 2007-2009 m.) mergaičių grupėje. Tarp 14-os dalyvių Mantė Volkavičiūtė (tren. A.Rybalko-Laureckė) užėmė 1-ąją vietą, Urtė Marija Budrytė (tren. D.Rybalko-Zapolskė) – 3-iąją, o Milita Stankevičiūtė (tren. D.Rybalko-Zapolskė) – 7-ąją.