Savaitgalį praūžė dailiojo čiuožimo varžybos

Gruodžio 14-16 d. Mokyklos ledo arenoje vyko jau tradicija tapusios atviros dailiojo čiuožimo varžybos „Kalėdinė taurė 2018“. Mokyklos sporto bazėje tris dienas buvo galima stebėti daugiau nei pusantro šimto sportininkų pasirodymus amžiaus grupėse nuo vaikų iki jaunimo. Mokyklos jaunieji čiuožėjai turėjo galimybę varžytis ne tik su Elektrėnų, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių sportininkais, tačiau ir su svečiais iš Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Suomijos.

Mokyklos sportininkai iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 2 bronzos medalius. Jaunučių (Cubs A) grupėje nenugalima buvo Agnė Ivanovaitė (tren. L.Vitkauskienė), jaunių (Basic Novice) grupėje triumfavo Meda Variakojytė (tren. I.Paulaitienė), jaunių (Intermediate Novice) grupėje auksą ir sidabrą pasidalino Lukrecija Eidukevičiūtė (tren. L.Vitkauskienė) ir Gabrielė Norvaišaitė (tren. E.Kliučakienė). Stiprioje jaunių (Advanced Novice) grupėje sidabrą iškovojo Jogailė Aglinskytė (tren. D.Kozlov), o jaunimo merginų grupėje auksą ir sidabrą iškovojo dar dvi D.Kozlov auklėtinės – Dominyka Molevičiūtė ir Eva Jenifer Cater.