Rekordai Saitamoje

Saitamoje, Japonijoje, vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate Lietuvos šokių ant ledo pora Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed užėmė 17-ąją vietą, pagerindami visus savo asmeninius rezultatus. Už ritminį šokį surinkę 67,21 balo ir užėmę 16-ąją vietą iškovojo teisę atlikti laisvąjį šokį, už kurį surinko 100,85 balo. Bendroje įskaitoje surinkę 168,06 balo S.Ambrulevičius ir A.Reed aplenkė net 10 porų bei palypėjo laipteliu auktšyn savo karjeroje, kadangi prieš metus vykusiose planetos pirmenybėse Milane, Italijoje, Lietuvos pora buvo 20-a.

Aukso medalius šokių ant ledo varžybose iškovojo olimpiniai vicečempionai, triskart pasaulio bei penkiskart Europos čempionai Prancūzijos atstovai Gabriella Papadakis ir Guillaume’as Cizeronas. Bendroje įskaitoje jie surinko 222,65 balo, o tai yra naujas pasaulio rekordas.

Kiek prasčiau sekėsi mokyklos auklėtinei Elžbietai Kropai, kuri liko 38-oje vietoje. Nudžiugino tai, kad 19-metė sportininkė surinko 47,95 taško ir 0,33 taško pagerino asmeninį rekordą.