Pasibaigė ledo ritulio varžybinis sezonas

Pasibaigusiame Lietuvos ledo ritulio čempionate mokyklos U17 ir U14 komandos iškovojo prizines vietas. U17 komanda (tren. B.Jakšys) užėmė 2-ąją vietą, o jungtinė U14 komanda (kartu su Šiaulių „Šauliu“, tren. B.Jakšys, R.Maleckienė) – 3-iąją vietą.

Jungtinė U10 komanda kartu su „Griunvaldas“ klubu pirmajame U10 divizione sezoną baigė užimdami garbingą 5-ąją vietą, o antrajame divizione – 4-ąją vietą. Komandas treniruoja Lukas Jakšys ir Linas Paražinskas.

Kiek prasčiau Lietuvos čempionate sekėsi jungtinėms U12 komandoms (su „Griunvaldas“ klubu), kurios liko 8-oje ir 9-oje pozicijose.

Trenerių Beno Jakšio ir Ramunės Maleckienės vadovaujamos mokyklos komandos šį sezoną taip pat dalyvavo ir atvirame Latvijos ledo ritulio čempionate. U17 komanda (tren. B.Jakšys) „įšoko“ į stipriausiųjų dešimtuką ir užėmė 10-ąją vietą tarp 16-os komandų, o  U15 komanda (tren. B.Jakšys, R.Maleckienė) Latvijos čempionato A grupėje užėmė 8-ąją vietą. Trenerės R.Maleckienės vedama U13 komanda B grupėje užėmė 7-ąją vietą tarp 11-os komandų.

Ledo ritulio sezoną vainikavo pirmoji vieta tarptautiniame U15 turnyre „Spring Cup“ gegužės 10-12 d. Valmieroje, Latvijoje, kur B.Jakšio vedama mokyklos komanda nepaliko niekam abejonių aplenkdami 4-ias komandas iš Latvijos ir Estijos.