Paaiškėjo Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionai

Visą savaitgalį mokyklos sporto bazėje vyko 2019 m. atviras Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatas ir pirmenybės.

Suaugusiųjų merginų grupėje varžėsi esama ir buvusi trenerio D.Kozlov auklėtinės Elžbieta Kropa ir Aleksandra Golovkina bei šiaulietė Greta Morkytė. Lietuvos čempionės titulą iškovojo Aleksandra Golovkina, surinkusi 138,72 taško ir įgijo teisę atstovauti Lietuvą Europos dailiojo čiuožimo čempionate Grace, Austrijoje.

Jaunimo merginų grupėje pirmą vietą užėmė dviejų trigubų šuolių kombinaciją trumpojoje programoje atlikusi bei bendroje įskaitoje 140,18 taško surinkusi dar viena D.Kozlov auklėtinė Jogailė Aglinskytė. Ši čiuožėja jau yra iškovojusi galimybę dalyvauti 2020 m. pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionate Taline, Estijoje. Antrąją vietą iškovojo Selina Kaneda (tren. D.Kozlov).

Jaunių mergaičių Advanced Novice grupėje, surinkusi 111,19 taško, aukso medalį pelnė Agnė Ivanovaitė (tren. L.Vitkauskienė), o trečią vietą užėmė Darja Reginevič (tren. D.Kozlov).

Jaunių Basic Novice mergaičių grupėje auksą iškovojo Saulė Žemyna Kregždytė (tren. D.Kozlov), bronzą – Ieva Grybaitė (tren. I.Paulaitienė). Berniukų grupėje visas prizines vietas užėmė mokyklos auklėtiniai – pirmąją vietą pelnė Nojus Majauskas (tren. E.Kliučakienė), antrąją – Mantas Gryba (tren. I.Paulaitienė), trečiąją – Dominykas Chramčenko (tren. E.Kliučakienė).

Jaunių Intermediate Novice grupėje aukso medalį pelnė Taira Šeržentaitė (tren. I.Paulaitienė). Jaunių Springs grupėje pirmąją vietą užėmė Aleksandra Kostiučenko (tren. D.Rybalko-Zapolskė), antrąją ir trečiąją vietas pasidalino trenerės L.Vitkauskienė auklėtinės Neda Bernotavičiūtė ir Gustė Savickaitė.

Jaunučių Chicks A grupėje pirmąją vietą užėmė Miglė Kondratė (tren. A.Rybalko), o Cubs B grupėje – Urtė Gailiūtė (tren. E.Kliučakienė). Chicks B grupės pjedestalą taip pat puošė tik mokyklos sportininkės. Pirmąją vietą užėmė Eliza Kelmaitė (tren. L.Vitkauskienė), antrąją – Sofija Ordaitė (tren. A.Rybalko), trečiąją – Andrėja Auškalnytė (tren. I.Paulaitienė).

Iš viso atvirame Lietuvos čempionate ir pirmenybėse mokyklą atstovavo 36 sportininkai, iškovoję 19 prizinių vietų.