Paaiškėjo ledo ritulio komandų rikiuotės

Gegužės 23 d. sužaidus paskutiniąsias Lietuvos ledo ritulio jaunimo čempionato rungtynes sudėliota galutinė U-17 komandų turnyrinė lentelė, kurios trečioje vietoje rikiuojasi „Baltų ainiai“ komanda, treniruojama Beno Jakšio.

Džiugios žinios mokyklą pasiekė iš Latvijos jau balandžio pabaigoje, kur paaiškėjo, kad atvirojo Latvijos ledo ritulio lygos U-14 čempionato B grupės vicečempionais tapo jungtinė mokyklos „Baltų ainiai“ ir Šiaulių „Šaulys“ komanda (tren. Benas Jakšys). Šioje grupėje dalyvavo 9 Latvijos komandos ir dvi – Lietuvos. Klaipėdos „HC Klaipėda“ iškovojo bronzos medalius.

Keturiolikmečiai sportininkai gali džiaugtis ir asmeniniais įvertinimais. Matas Čyvas buvo pripažintas geriausiu gynėju Lietuvos NVLRL U-14 pirmenybėse, o Vilius Ramanauskas remiantis statistika tapo geriausiu Latvijos U-14 čempionato vartininku.

Gegužės 26 d. aukso medaliais pasidabino mokykos U-9 komanda (tren. Benas Jakšys), dalyvavusi tarptautiniame turnyre Klaipėdoje „Šypsokis pasauliui U-9“. Mokyklos sportininkams aikštelėje padėjo ir keli Kauno „Griunvaldo“ ledo ritulininkai. Sidabru ir bronza džiaugėsi Latvijos komanos – atitinkamai Liepojos „LSSS-1“ ir „LSSS-2“, o turnyro lentelę uždarė organizatorių Klaipėdos „Baltijos“ mokyklos auklėtiniai.

Mokyklos U-12 komanda (tren. Lukas Jakšys) Lietuvos NVLRL pirmenybių sezoną užbaigė 8-oje vietoje sau už nugaros palikusi dvi komandas iš Vilniaus ir Kauno.

Dalyvių skaičiumi itin gausiose NVLRL U-10 pirmenybėse mokyklos dešimtmečių komanda (tren. Lukas Jakšys) tarp 13 komandų užėmė 8-ąją vietą.