Lietuvos čiuožėjai dalyvavo varžybose Taline ir Maskvoje

Savaitgalį Taline pasibaigusiose Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinėse varžybose Dmitrij Kozlov auklėtinė Jogailė Aglinskytė užėmė aukštą 5-ąją vietą. Varžybų metu savo 14-ąjį gimtadienį sutikusi čiuožėja merginų jaunimo grupėje, kurioje varžėsi 21 sportininkė iš 9 pasaulio šalių, po trumpųjų programų žengė 4-oje vietoje, tačiau po laisvosios programos smuktelėjo laipteliu žemiau iš viso surinkusi 124,80 balų.

Kiek prasčiau sekėsi tosio pačiose varžybose suaugusiųjų amžiaus grupėje dalyvavusiai dar vienai D.Kozlov auklėtinei Elžbietai Kropai, kuri užėmė 18-ąją vietą tarp 19 dalyvių iš 12 pasaulio šalių.

Džiugios žinios pasiekė iš Maskvos, kur vyko prestižinės ISU Grand Prix varžybos. Jose sėkmingai startavo Lietuvos šokių ant ledo pora Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed. Surinke 175,43 balo šokėjai užėmė 5-ąją vietą tarp 10 stiprių porų iš 7 pasaulio šalių.