Kaune pirmą kartą organizuotos pasaulio jaunimo Grand Prix etapo varžybos nuaidėjo su trenksmu

Kaune vykusiose Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) jaunimo (iki 21 metų) dailiojo čiuožimo „Grand Prix“ trečiojo etapo – „Amber Cup“ varžybose – visi Lietuvos atstovai buvo Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtiniai. Karštai palaikomos savo publikos merginų pavienio čiuožimo varžybose sėkmingai startavo 13-metė Selina Kaneda, 15-metė Paulina Ramanauskaitė ir 16-metė Dominyka Molevičiūtė.

Penktadienį Lietuvos jaunimo čempionė P.Ramanauskaitė užėmė aukštą 9-ąją vietą tarp 33 čiuožėjų, surinkusi optimistiškai nuteikiantį taškų skaičių – 141,4 taško. Daugkartinė Lietuvos jaunių čempionė, Japonijoje gimusi S.Kaneda užėmė 19-ąją vietą (109,89),  o jaunimo vicečempionė D.Molevičiūtė – 21-ąją (107,32). Nugalėjo rusė Aleksandra Trusova, privertusi žiūrovus aikčioti savo labai sudėtingais ir puikiai techniškai atliktais elementais ir užtikrintai aplenkusi visas varžoves su 221,44 taško.

Lietuvos šokių ant ledo pora Deividas Kizala ir Mira Polishook šeštadienį užėmė 12-ąją vietą tarp 18 porų. 20-metis kaunietis D.Kizala ir 17-metė M.Polishook surinko 111,48 taško. Nugalėjo rusai Arina Ušakova ir Maksimas Nekrasovas (168,17)