Džiuginantys rezultatai iš Taline vykusių dailiojo čiuožimo varžybų

Vasario 13-16 d. Taline vykusiose Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinėse varžybose “Tallink Hotels Cup” aukso medalį jaunių Advanced Novice amžiaus grupėje pelnė Agnė Ivanovaitė (tren. L.Vitkauskienė). Vienuolikmetė sportininkė abiejose programose pagerino karjeros rekordus ir bendroje įskaitoje surinkdama 122,73 taško sau už nugaros paliko net 36 varžoves iš 5 šalių. A. Ivanovaitė savo programose švariai atliko itin sudėtingus trigubus šuolius bei jų kombinacijas, kurias atlieka suaugusios moterys, ko pasekoje 5-iose tarptautinėse varžybose sportininkė pelnė prizines vietas, dviejose iš jų – aukso medalius, vis gerindama savo asmeninius rezultatus.

Elžbieta Kropa (tren. D.Kozlov) suaugusiųjų merginų grupėje surinko 140,11 tšk. ir užėmė 7-ąją vietą bei surinko pasaulio čempionato kvalifikacinius taškus už techniką trumpajai programai. E.Kropa šio mėnesio 20-23 dienomis turi paskutinę galimybę iškovoti kelialapį į pasaulio čempionatą, dalyvaudama tarptautinėse varžybose Hagoje (Nyderlandai).

Dar viena mokyklos auklėtinė Paulina Paškevičiūtė (tren. E.Kliučakienė) jaunučių Cubs B mergaičių grupėje tarp 14 sportininkių iš 5 šalių iškovojo sidabro medalį.