Dailiojo čiuožimo varžybų savaitgalis

Vėlinių savaitgalis buvo gausus dailiojo čiuožimo varžybomis. Bergamo mieste (Italijoje) vyko Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinės varžybos „IceLab International Cup 2019“, kuriose jaunių Advanced Novice merginų grupėje dalyvavo dvi mokyklos auklėtinės – Agnė Ivanovaitė (tren. L.Vitkauskienė) ir Meda Variakojytė (tren. I.Paulaitienė), o jaunimo merginų tarpe – Jogailė Aglinskytė (tren. D.Kozlov). Jau antrose iš dviejų šio sezono varžybų ant pjedestalo lipanti A.Ivanovaitė surinko 97,31 taško bei tarp 37-ių dalyvių pelnė sidabro medalį (po trumposios programos buvo 1-oje vietoje).

M.Variakojytė neatlaikiusi jaudulio, trumpojoje programoje užėmė 35-ąja vietą, tačiau puikiai pasirodžiusi laisvojoje programoje ši sportininkė užėmė 15-ą vietą, taip bendroje turnyrinėje lentelėje pakildama į 24-ą vietą. Jaunimo merginų grupėje tarp 29-ių sportininkių Jogailė Aglinskytė užėmė 14-ą vietą (116,81 tšk.).

Šeštadienį Latvijos mieste Daugpilyje organizuotose varžybose „Ice Prince & Princess“ dalyvavo 9 jaunosios mokyklos auklėtinės. Pirmąsias vietas jaunučių Chicks A ir B grupėse užėmė Miglė Kondratė ir Sofija Ordaitė (abiejų tren. A.Rybalko), antrąją vietą Springs B grupėje užėmė D.Rybalko-Zapolskės auklėtinė Aleksandra Kostiučenko, o Chicks C grupėje bronzą iškovojo dar viena A.Rybalko auklėtinė Kristina Dzianisau.

Tuo tarpu Grenoblyje, Prancūzijoje, vykusiose prestižinėse ISU „Grand Prix“ serijos dailiojo čiuožimo varžybose šokių ant ledo pora Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed užėmė dešimtąją vietą. Lietuvos atstovai ritminėje programoje surinko 60,99 taško, laisvąjame šokyje – 100,74 taško (9-a vieta), bendroje įskaitoje – 161,73 taško.