Čiuožėjos iškovojo medalius Latvijoje ir Slovėnijoje

Vasario pirmąjį savaitgalį mokyklos čiuožėjos dalyvavo tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose Latvijoje ir Slovėnijoje.

Puikius rezultatus visą sezoną demonstruojanti keturiolikmetė Jogailė Aglinskytė (tren. D.Kozlov) Slovėnijos sostinėje Liublijanoje vykusiose Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinėse varžybose „Dragon Trophy 2020“ merginų jaunimo amžiaus grupėje užtikrintai iškovojo aukso medalį. Abiejose programose J.Aglinskytė iššoko švarias dviejų šuolių su trigubais apsisukimais kombinacijas ir pakiliomis nuotaikomis pasitinka 2020 m. pasaulio jaunimo (iki 19 m.) čempionatą kuris šiemet kovą vyks Taline. Trumpojoje ir laisvojoje programose sportininkė ne tik pagerino savo visos karjeros rezultatus, tačiau ir surinko kvalifikacinius pasaulio suaugusių dailiojo čiuožimo čempionato taškus, tačiau šiais metais dar negali dalyvauti suaugusių varžybose dėl savo jauno amžiaus.

Suaugusių moterų grupėje Elžbieta Kropa (tren. D.Kozlov) trumpojoje programoje jau antrose varžybose iš eilės pagerino savo karjeros rezultatą – surinko 51,54 taško bei užėmė 6-ąją vietą. Tačiau laisvojoje programoje Elžbietai sekėsi prasčiau – bendroje įskaitoje ji užėmė 11-ą vietą.

Tuo tarpu 7 jaunosios mokyklos čiuožėjos dalyvavo varžybose „Volvo  Open Cup 41st“ Rygoje., kur iškovojo 5 medalius. Vaikų Pre-Chicks C grupėje Agnietė Didonytė (tren. D.Rybalko-Zapolskė) pasidabino sidabro medaliu, o Lauryna Petkevičiūtė (tren. I.Paulaitienė) – bronzos. Jaunučių Chicks C grupėje bronzą taip pat iškovojo dar viena I.Paulaitienės auklėtinė Akvilė Kalėdaitė. Kitoje jaunučių Beginners (gim. 2004-2007) grupėje ant pakylos lipo dvi D.Rybalko-Zapolskės auklėtinės – Urtė Marija Budrytė užėmė 2-ąją vietą, o Milita Stankevičiūtė – trečiąją.