Dailiojo čiuožimo sportininkai iškovojo medalius Švedijoje, Lenkijoje ir Latvijoje

Savaitgalį Švedijoje vykusiose tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „Skate Malmo“ vienuolikmetė Agnė Ivanovaitė jaunių Advanced Novice (atliekamos trumpoji ir laisvoji programos) amžiaus grupėje užtikrintai laimėjo aukso medalį. Trenerės Loretos Vitkauskienės auklėtinė jau penktadienį trumpojoje programoje nerado sau lygių ir puikiai atlikusi visus elementus artimiausią varžovę iš Šveicarijos lenkė net beveik 14 balų. Laisvojoje prograqmoje sportininkė surinko 75.84 taško ir su 116.70 taškų bendroje įskaitoje aplenkė 23 varžoves.

Kitos dvi trenerės L.Vitkauskienė auklėtinės Gabija Pociūtė ir Ksenija Morozova jaunių Basic Novice (atliekama viena laisvoji programa) amžiaus grupėje taip pat pasidabino medaliais – atitinkamai aukso ir bronzos. Mergaitės sau už nugaros paliko 19 varžovių.

Penktadienį devynmetė Miglė Kondratė dalyvavo tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „XVI MiniEuropa 2020“ Varšuvoje, Lenkijoje, kur užėmė trečiąją vietą. Aidos Rybalko auklėtinė jaunučių Bronze grupėje surinkusi 29.27 taško aplenkė net 23 varžoves iš 5 šalių.

Tą pačią dieną pasirodymą pasaulio jaunimo čempionate Taline, Estijoje, pradėjo keturiolikmetė Jogailė Aglinskytė. Didelę svarbą turinčioje trumpojoje programoje Dmitrij Kozlov auklėtinė neatlaikė įtampos ir neišvengė klaidų. J.Aglinskytė dukart krito – atlikdama pirmąjį elementą šuolių kombinaciją bei viduryje pasirodymo ir nors visi kiti sportininkės atlikti elementai buvo be klaidų ir gerai įvertinti teisėjų, tačiau kiekviena klaida trumpojoje programoje „kainuoja labai brangiai“. Surinkusi 38.13 taško J.Aglinskytė užėmė 41-ąją vietą bei prarado galimybę atlikti laisvąją programą.

Tuo tarpu trenerės Indrės Paulaitienės sportininkai dalyvavo tarptautinėse varžybose „Olafa Cup 2020“ Uozuolniekuose, Latvijoje. Jaunių Advanced Novice amžiaus grupėje dvylikmetė Meda Variakojytė iškovojo sidabro medalį. Devynmetis Mantas Gryba jaunių Basic Novice berniukų grupėje laimėjo aukso medalį. Kiek prasčiau sekėsi jo sesei Ievai Grybaitei, kuri tos pačios amžiaus grupės mergaičių tarpe užėmė 8-ąją vietą. Dvylikmetė Viktorija Michalovska jaunių Intermediate Novice (tik laisvoji prograqma) grupėje užėmė 5-ąją vietą.